niedziela, 28 sierpnia 2011

Blanc n'est pas la couleur, est un mode de vie ..

Blanc n'est pas la couleur, est un mode de vie ..

Biel króluje na wybiegach mody, kolor tegorocznej końcówki lata, początek jesieni, później nadejdą kolory ciemniejsze, typowo jesienne. Także korzystajmy, dopóki nie za późno.

_______________
Pytanie tylko z czym łączyć?
Ja proponuję Wam z połączeniem bieli z kolorem nude oraz z klasycznym jeansem.

Z czym może kojarzyć nam się nude? Oczywiście z czymś kremowym, cielistym. W tym kolorze najpopularniejsze są buty na obcasie, tzw. szpilki. Nie wiem dlaczego nie lubię tego określenia, jest takie.. dziwne? Nieważne.

Model nr. 1, klasyczne szpilki z zakrytymi palcami. Kolor jest prześliczny, coś pięęknego. Ten krój butów jest najbardziej znany wśród szpilek. Kolor świetny na poprzedni i następny sezon. 


Ten wzór jest świetny, sznurowane buty są dość modne. Najpopularniejszy jest model w kolorze czarnym, często ozdabiane cekinami - dodają butą bardziej drapieżnego charakteru.

Wróćmy do białego. Łączymy z kolorem nude. Jak to wygląda?


Wraz ze spódnicami, maxi dress lub czymś innym. Mogę też zaproponować cały ubiór w kolorze białym + szpilki lub torebka w kolorze nude. Niby klasycznie a jednak modny dodatek. 


Teraz coś o dżinsie [jeans].
Najpopularniejsza tkanina bawełniana na świecie. Najmodniejszy kolor - zwykły niebieski, chociaż są inne odcienie. 


Szerokie spodnie, rurki, szorty, spódnice? Nieważne, ważniejszy jest kolor. Łączcie z tym kolorem i pamiętajcie o ciekawym dodatku, bo bez niego nie jest tak nietypowo a bardziej prosto.

  xoxo,kaśka.  
 2 komentarze: