niedziela, 29 maja 2011

Stylizacje dnia dzisiejszego

postanowiłam, że na blogu będą umieszczane różne *rzeczy*, od stylizacji innych, do makijaży i czegokolwiek :3 


Dzisiaj przedstawię stylizacje, które moim gustem zasługują na wyróżnienie.
Wyszukałam 4, będzie ich więcej, być może i wy tu się znajdziecie :)


1. Stylizacja, nr.1 : KURCZA.
Choć stworzona z niewielu elementów, staranna i stonowana. Głównym elementem zestawu jest blazer z Olsenboye, jest w kolorach brązu i różu. Kontrastuje ze spódniczką ze skleu mary-kateandashley. Kokarda na głowie to ekstrawagancki dodatek. Do kompletu kopertówka LIU-JO. 

*Księga gości Olgi wypełniona jest bluzgami pod adresem osoby, która ukradła jej konto. Czy to prawda? Tymczasowa właścicielka konta odpisała 2-mu kontu Olgi, że to Olga pierwsza ukradła jej konto, więc niech poczuje się jak ona. Kiedy to się rozwiąże? C:*

2. Stylizacja, nr. 2 : LEALANGEL.
Przede wszystkim trzeba pochwalić Sylwię za dobranie kolorów - pasujących kolorów. Pastelowy róż, beż, biel - wszystko pasuje. Różowa spódniczka, pod to sukienka z MONTE CARLO, kapelusz z Volie i kwiat na głowę + dodatki. Hardcore C:

3. Stylizacja, nr. 3 : NIECIERPLIWA.
Wszystkie pasujące pod kolor bluzki. Brąz-beż *o*! Świetne połączenie. Nie jestem w stanie więcej napisać, to naprawdę GENIALNY strój! 

4. Stylizacja, nr. 4 : PAULINCIAXD.
Jestem obserwatorką poczynów Pauli w wykonywaniu tych oszałamiających stylizacji i muszę przyznać, że jest niesamowita. Wszystko tu pasuję, jest stylowo, kolorystycznie i smacznie! 

Co sądzicie?

2 komentarze:

  1. Wow Fajne :D
    1 i 4 Śliczne :D A zresztą wszystkie niesamowite :D

    estera8

    OdpowiedzUsuń